Hakkımızda

Şirket Profilimiz
Şirket Profilimiz

TRANSTECİR NAKLİYAT OTOMOTİV SAN. Ve TİC. LTD ŞTİ

Güvenli, hızlı, kaliteli hizmet ve amaç edindiği müşteri memnuniyeti ile taşımacılık sektöründe lider bir kuruluş olmayı hedefleyen TRANSTECİR kurulduğu günden bu yana Uluslararası standartlarda hizmet kurması ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyip ürettiği çağdaş hizmet çözümleri ile bir adım önünde olmanın keyfini yaşatır.

Şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası taşımacılığını profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

Bu amaçlar doğrultusunda çağdaş standartlar bazında nakliye hizmetini en doğru şekilde sunmaktadır. Müşterilerimizin ticari menfaat ve itibarını koruyacak anlayış ve önlemlerini göz önünde bulunduran  firmamız yükün güvenliği açısından da her türlü özeni göstermeye kalifiye ve yeterli elemanlar çalıştırmaya da dilkkat etmektedir.

Transtecir üstün kaliteyi göz önünde bulundurduğundan tüm personelin gerek kıyafeti tüm araçlarımızında iç bakımına kadar dürüst ve doğru bir sistemde organize edilmesinin sorumluluğunun bilincindeyiz.

Başarımızın ardındaki en büyük payın bize güven duyan siz müşterilerimize ve özveri ile çalışan transtecir ailesine ait olduğunu biliyoruz.